Posted on

Dlaczego warto kupić myjkę ciśnieniową?

W czasach obecnych żyjemy w biegu. Przeciętny czas spędzany w pracy przez statystyczną, pracującą osobę rośnie z roku na rok. Dlaczego? Otóż z biegiem czasu możemy mieć więcej, chcemy więcej, dlatego pracujemy więcej.

W tym codziennym wyścigu szczurów często brakuje nam czasu na gotowanie czy odkurzanie, jednak producenci idą nam naprzeciw wymyślając nowe produkty, gotowe do podgrzania dania oraz coraz to bardziej nowocześniejsze urządzenia.

Czasem jednak, gdy zjemy fasolkę z puszki, zobaczymy nasze brudne auto i zastanawiamy się jak doprowadziliśmy je do takiego stanu. Wtedy zdajemy sobie sprawę, że zwykła szczotka nie wystarczy.

W sumie drzwi od garażu też zrobiły się brudne, tak samo zresztą jak to co jest za nimi. Porządki robią się żmudne, kiedy jedyne co mamy to wiadro z wodą i szmatka. Nachodzi nas myśl o tym, że fajnie byłoby mieć coś, dzięki czemu nie musielibyśmy tak męczyć. Takim wynalazkiem jest właśnie myjka ciśnieniowa – zabójca brudu, który pracuje za ciebie.

Dzięki nowoczesnej budowie myjki Lavor usuwają brud z każdej powierzchni nie wymagając przy tym wysiłku od nas. Różne akcesoria pomagają dostosować strumień wody do naszych preferencji. Możemy dzięki temu chociażby myć rury od środka lub czyścić od razu z detergentem. Z takim sprzętem mycie zamienia się w przyjemność.

Koszty

Zapewne zastanawiacie się ile taka myjka kosztuje? Zwykła myjka do zastosowań domowych wcale nie kosztuje dużo – dobrą myjkę marki Lavor można kupić już za nieco ponad 300zł. Oczywiście należy zadbać o to aby myjka była kompletna wraz ze wszystkimi akcesoriami jakie potrzebujemy .

Ciekawi was czym różnią się od siebie takie myjki? Otóż zasadniczą różnicą jest przepływ wody i ciśnienie – większy przepływ oznacza większą moc strumienia, jednak nie zawsze jest ona nam potrzebna. Do użytku częstego, przemysłowego, warto jest zainwestować w droższy model, który zniesie długie użytkowanie i posiada dodatkowo np. podgrzewanie wody. Do użytku domowego wystarczy myjka w granicach 300-600 zł z lancą turbo, którą możemy dokupić, jeśli nie jest w zestawie.